Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Вартість Розширеного пакету послуг на 2020-2021 навчальний рік - 400 грн./рік, 240 грн./півріччя. При оплаті до 30 вересня 2020 року діють

такі знижки: 10% – при оплаті за півріччя; 20% – при оплаті за рік; 50% – при оплаті за всіх учнів класу; 70% – при оплаті за всіх учнів школи

Докладніше - https://e-schools.info/news/227.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

Правила прийому до школи

Дата: 30 листопада 2017 о 11:21, Оновлено 12 квітня 2019 о 13:26

Зарахування учнів  до Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів здійснюється  без  проведення  конкурсу  і,  як правило, відповідно до території обслуговування.
     До першого класу зараховуються,  як  правило,  діти  з  шести років. Зарахування дітей здійснюється відповідно Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16 квітня 2018 року № 367.
Іноземні   громадяни   та    особи    без    громадянства зараховуються   до   школи   відповідно   до законодавства  та міжнародних договорів.
     Переведення учнів  Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів  до  наступного класу здійснюється у порядку, встановленому МОН. (наказ МОН України від 16 квітня 2018 року № 367)
У разі переходу  учня  до  іншого  навчального  закладу  для здобуття загальної середньої  освіти батьки або особи, які їх замінюють, подають до школи  заяву  із  зазначенням  причини переходу  та  довідку про продовження навчання в іншому закладі.
     Рішення про відрахування із Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів   дітей-сиріт   та   дітей,   позбавлених батьківського піклування,  приймається  лише  за   згодою   органів   опіки   та піклування.

Перелік необхідних документів для зарахування до 1 класу:

1. Заява від батьків.
  2. Медична картка дитини.
  3. Копія свідоцтва про народження дитини.

Перелік необхідних документів для зарахування до інших класів:

1. Заява від батьків.
  2. Медична картка дитини.
  3. Копія свідоцтва про народження дитини.
  4. Особова справа.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.