Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Тиждень англійської мови

Дата: 2 березня 2020 о 12:43
293 перегляда

Відповідно до річного плану закладу , з 24 по 28 лютого 2020 року проходив тиждень англійської мови  “Сучасний англомовний світ” , згідно окремого плану розробленого вчителем англійської мови Воловодівською С.М.

Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань , вмінь та навичок отриманих на уроках , розширення світогляду та ерудиції учнів , розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків , виховання любові й шанування людей до свого рідного краю  та країни ,мова якої вивчається. А також, формування вміння концентрувати увагу , логічно викладати думки , заохочувати учнів до роботи над собою, виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.

Відкриття тижня відбулося 24 лютого на шкільній лінійці , де учні дізнались про план тижня англійської мови. Також цього дня учні 2 класу переглянули казку – мультфільм “Lion and Mouse” , грали в гру “My town”, складали короткі діалоги за темою та співали пісні.

25 лютого , учні 8-9 класів прийняли участь у вікторині “ Welcome to London”. Метою цього заходу є ознайомлення і розширення знань учнів про культуру та традиції країни. Усі учні були активні та з цікавістю виконували поставлені перед ними завдання. Серед них Похилюк Анастасія , Білюга Анастасія , Постернак Аліса , Сокотнюк Вероніка , Бартко Володимир і Лукіяненко Анастасія.

26 лютого серед учнів 6- класу проведено гру “Калейдоскоп”. Протягом гри учні вивчили багато нових слів , розширили лінгвістичний кругозір та працювали над діалогічним та монологічним мовленням. Це рубрики “Вгадай слово”, “Розв’яжи ребус”, “Yes,No”, ” Склади слово”.

27 лютого пройшов виховний захід на тему “Подорож у країну англійської мови”. Тема присвячена вивченню англійської мови , як інструмент , якою володіють у всьому світі , для інтернаціонального спілкування. Активну участь у проведенні заході взяли учні 5- класу , які показали майстер - клас спілкування серед однокласників та друзів. Це Постернак Дмитро , Безпалько Лілія , Криванич Софія , Бартко Марія , Гриценко Софія , Сторожук Каріна. Щиро дякую нашим вихованцям за активну участь.

28 лютого , серед учнів 7-9 класів проведений конкурс “Найкраща проектна робота”. 1 місце здобули учні 8- класу – Постернак Аліса та Похилюк Анастасія , 2 місце – учень 9 класу – Мирослав Ганай , 3 місце – учениця 7 класу –Загірняк Діана.

Проведений тиждень англійської мови показав , що учні не байдужі до вивчення іноземної мови , вміють та прагнуть розвивати свою пам’ять , мислення , люблять позаурочні заходи та беруть активну участь у проведенні тижня.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.