Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Вартість Розширеного пакету послуг на 2020-2021 навчальний рік - 400 грн./рік, 240 грн./півріччя. При оплаті до 30 вересня 2020 року діють

такі знижки: 10% – при оплаті за півріччя; 20% – при оплаті за рік; 50% – при оплаті за всіх учнів класу; 70% – при оплаті за всіх учнів школи

Докладніше - https://e-schools.info/news/227.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

Тиждень дорожнього руху

Дата: 17 травня 2019 о 15:26
160 переглядів

В школі з 06 по 11 травня  2019 року було проведено І етап Тижня безпеки дорожнього руху. Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху  організовані масові заходи присвячені безпеці дітей на дорозі.

Єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя» пройшов у всіх класах під керівництвом класних керівників. Учні 1-9 класів взяли участь у конкурсах, вікторинах.  Початкова школа  мала можливість переглянути навчальні відео та мультфільми про правила дорожнього руху, а учні основної школи показали свої знання у виставці фотоколлажів «Правила дорожнього руху – твоя безпека». Години спілкування на тему «Небезпечні та безпечні місця переходу вулиць нашого села» сприяли кращій обізнаності дітей та безпечній поведінці під час руху на дорозі. Також всі учні школи прийняли участь у  цільових дитячих профілактичних заходах: «Дитина – пасажир», «Захистись – засвітись», «Живи цікаво та безпечно».

Цікавою та змістовною відбулася  зустріч із представником поліції Музикою Л.О.. Вона провела бесіду з учнями на тему: «Увага! Діти на дорозі!» та «Підліток у правовому суспільстві».

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.