Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Підсумковий урок з математики у 6 класі «Україна і математика»

Date: 30 травня 2018 о 09:03, Refreshed 30 травня 2018 о 11:05
270 views

22.05. 2018 р у 6 класі Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів  був проведений урок узагальнення знань з математики у 6 класі. Тема уроку : «Україна і математика».

Метою уроку було  закріплення навиків учнів у виконанні дій з раціональними числами, розвиток логічного і критичного мислення, пізнавальних здібностей, вміння працювати в команді, поглиблення знань про історію нашої Батьківщини,  виховання любові до рідного краю та інтересу до вивчення математики.

На етапі мотивації навчальної діяльності учні дізнались про деякі моменти життя відомого українського математика Михайла Кравчука  (1892-1942), життєвим кредо якого було «Моя любов – Україна і математика».  Все своє життя він мріяв про незалежність України. Шестикласники , працюючи в групах при розв’язуванні кросворду, відгадали ключове слово НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. На другому етапі «Розв’язування цікавих задач»  учні 6 класу працювали в парах під девізом «Про Україну будеш більше знати, якщо будеш вправно рахувати». Розв’язуючи задачі , діти дізналися: скільки столиць було в Україні, яка довжина головної вулиці Києва – Хрещатик, яка площа найбільшого озера України-Світязь, скільки років виповнюється нинішнього року християнству на Україні. На наступному етапі  була проведена гра-шифрування «Гордість України». Шестикласники розшифрували ім’я переможця Євробачення 2016 року Джамали та чемпіонів світу з боксу у важкій вазі братів Кличко. Цікаво  дітям було  дізнатися про  відомого  всьому світові нашого земляка  із Петрашівки, борця і тореадора. Його ім’я Соловйов – Куценко і народився в далекому 1886 році. Далі учнів 6 класу чекала віртуальна мандрівка історичними і культурними пам’ятками України. Діти працювали в групах, розв’язуючи задачі . Порядок відвідування пам’яток визначали за допомогою «Колеса фортуни». На останньому етапі уроку розповіли про свої враження від уроку.

Comments:
Only authorized users can leave comments.